Günkar Motorlu Araçlar - Mini Ekskavatör E80

GÜNKAR MOTORLU ARAÇLAR - BOBCAT İŞ MAKİNALARI - Mini Ekskavatör E80

Mini Ekskavatör E80

Ürün Kodu : E80

Kategori : Markalarımız

Alt Kategori : BOBCAT İŞ MAKİNALARI


E80,Yumuşak Güç
Sıfır Kuyruk dönüşü (ZTS) tasarımı
Elektronik yakıt püskürtmr sistemli dayanıklı Yanmar motoru
Operatör konforu
Eşsiz güvenilirlik
Hassas ve kolay hidrolik kumandalarla mükemmel hidrolik performans
E80 7,5-12,5 T sınıfı Sıfır Kuyruk dönüşlü (ZTS) paletli bir ekskavatördür.
Bu 8 T paletli ekskavatörde, çelik paletler, klimalı kabin ve bum emniyet valfleri standart ekipman olarak bulunmaktadır.
Bu modelin güvenilirliğinin makinanın ömrü boyunca işletme maliyeti üzerinde önemli pozitif bir etkisi vardır. Bum ve kol (arm) tasarımı dayanıklılığı ve güvenilirliği artırmak, malzeme yorgunluğunu sınırlamak için optimize edilmiştir.
X- palet şasesi üstün dayanıklılık ve optimum yapısal bütünlüğünü sağlamak için tasarlanmıştır.
Sıfır kuyruk dönüşü tasarımı sayesinde, ekskavatör, bütün olarak çalıştığı ortamdaki objelere son derece yakın döner. Bu tasarım, operatörün rahat çalışmasına olanak verir.
Büyük yan kapak, günlük bakım ve servis için kolay erişim sağlar ve iş verimliliği arttırır.
Özel sertleştirilmiş pimler sayesinde gresleme işlemlerinin süresi 250 saate uzatılmıştır.
Kabin, gerektiğinde ana valf grubuna ulaşmak için özel takımlar olmadan birkaç dakika içinde yatırılabilir.
E80, güçlü koparma kuvveti ve yüksek teknoloji kapalı merkezi hidrolik sistemi sayesinde zorlu uygulamalarda en iyi performansı verir. Yüksek verimlilik korunurken hidrolik sistemin düzgün çalışmasını sağlar. Bu makine, yüksek çekiş ve kule dönüş gücü sağlar.
E80 de, yüksek dayanıklılık için 40.7 Kw (55 Hp) Yanmar motoru kullanılmıştır. Bu motor yüksek yük koşullarında bile mükemmel çalışır. Bu elektronik kontrollü motor, yakıt verimliliği optimize eder ve hava kirliliği ve gürültüyü minimum düzeye düşürür.
Otomatik rölanti kontrol mekanizması ekskavatör ün düşük boşta birkaç saniyede motor hızını azaltır. Bu model, standart olarak klimalıdır ve bum emniyet valfleri içerir. Bu emniyet valfi, silindir borunun yırtılması durumunda bum?un düşmesini önler. Aşırı yük uyarı cihazı da bu modelde standart ekipmandır. Bu sistem yakıt tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.
Büyük boyutlu bir kabin kullanımı, daha az yorulmanızı, daha uzun süre çalışmanızı sağlar, operatör konforunu arttırır.
Yüksek akış ve sessiz klima sistemi standart olarak yer almaktadır. Elektrikli yakıt besleme pompası, minimum çaba ile yakıt tankını doldurulmasını sağlar. Bum emniyet valfi, bir hortum v.s. patlamasını önler. Aşırı yük uyarı cihazı da standart olarak yer almaktadır. Bu çalışma grubu aşırı yükte uyarı verecektir. Kova ataşmanına ek olarak, kesiciler, kırıcılar, yıkım kıskaçları, burgular bağlantı pim ve değişik ekipman bağlantı sistemleri de mevcuttur.

 

Video Bulunmaadı.

SİZİ ARAYALIM 

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.