Günkar Motorlu Araçlar - Mini Ekskavatör E62

GÜNKAR MOTORLU ARAÇLAR - BOBCAT İŞ MAKİNALARI - Mini Ekskavatör E62

Mini Ekskavatör E62

Ürün Kodu : E62

Kategori : Markalarımız

Alt Kategori : BOBCAT İŞ MAKİNALARI


E62, Mükemmel ve Dayanıklı bir Kompakt Ekskavatör
Kabin konforu, görüş açısı mükemmel
Sıfır Kuyruk dönüşü (ZTS) tasarımı
Klima
Daha yüksek performans için güçlü kazma kuvveti
Hassas ve kolay hidrolik kontroller
Yüksek kazma kuvveti, benzersiz hidrolik sistem gibi performans özellikleri sayesinde, zor koşullarda bile üstün verimlilik sağlar.
Güçlü itme kuvveti ve kendi sınıfındaki en yüksek kule dönüş torku sayesinde, E60, yamaçlarda bile verimli çalışma yeteneğine sahiptir.
Standart çelik paletlerle donatılmış olan bu makinanın çalışma ağırlığı 6,025 kg ve maksimum kazma derinliği 3725 mm dir.
Bu model, standart olarak klimalıdır ve bum emniyet valfleri içerir. Bu kapatmalı emniyet valfi, silindir borusunun kazara patlaması durumunda bumun düşmesini önler. Aşırı yük uyarı cihazı da bu modelde standart ekipmandır.
Büyük boyutlu, geniş operatör kabini operatörün bütün gün boyu rahat bir şekilde çalışılmasına olanak sağlar
Gösterge paneli, çalışma sırasında makinenin çalışma durumunu sürekli takibi için tasarlanmıştır. Çalışma alanı ve geniş görüş açısı, bum genişliği içindeki hidrolik borular sayesinde daha da gelişmiştir. Gece çalışması için ekskavatörün 3 adet halojen çalışma lambası vardır, Ekskavatör, sıfır kuyruk dönüşü tasarımı sayesinde kendi genişliği içinde döner. Yani ev ya da çevresine zarar verme endişesi yoktur. Operatör tüm dikkatini yaptığı işe verebilir.
Elektronik püskürtme sistemi (enjektör), püskürtülen yakıt miktarını sürekli olarak ayarlayarak, yakıt tüketimini en uygun şekilde ayarlar, motor gürültü seviyesini ve hava kirletme düzeyini en aza düşürür.
Otomatik devir düşürme sistemi, boşta ekskavatörün motor devrini relantiye düşürür. Operatörün herhangi bir hidrolik kontrole dokunması durumunda motor devri otomatik olarak tam gaz durumuna yükselir.
E60, bilgisayar destekli tasarımı ve en zor koşullara bile dayanıklılığı testlerle kanıtlanmış sağlam malzemelerin kullanımı sayesinde, mükemmel güvenilirlik ve dayanıklılık sunar.
İş verimliliğini en üst düzeye çıkarmak, basit ve kolay bakımını sağlamak için bu mini ekskavatör en ileri teknoloji ile üretilmiştir.
Özel sertleştirilmiş hidrolik pimlerin greslenme süresi 250 çalışma saatine çıkarılmıştır.

Video Bulunmaadı.

SİZİ ARAYALIM 

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.